Mushroom jest dumny, że idziemy na randkę z tenisem. Muzyka i sport – to brzmi jak kombinacja norweska! To fantastyczne, że Tennis Australia wspiera australijskich muzyków. Cieszę się, że na scenie będą mogli się zaprezentować artyści prezentujący bardzo odmienne gatunki muzyczne – powiedział Gudinski.

Rap, hip hop, rock, jazz, soul – co kto lubi. A w tle dropszocik Agnieszki Radwańskiej i smecz Gaela Monfilsa. Swoją drogą, gdyby Gudinski i Tiley zaprosili na scenę Laurenta Lokoli i Gaela Monfilsa – to byłby dopiero taneczny odlot!  
 
Całkiem poważnie: McEnroe i Cash zagrają w Brisbane!

Dwaj legendarni tenisiści wystąpią w stolicy stanu Queensland podczas turnieju Brisbane International 2016 presented by Suncorp.

W sobotę 9 stycznia 2016 roku na korcie Pat Rafter Arena dojdzie do wyjątkowego pojedynku. Odżyją wspomnienia, bo o zwycięstwo w meczu pokazowym powalczą dwaj wielcy mistrzowie. Siedmiokrotny zwycięzca turniejów Wielkiego Szlema, John McEnroe (USA) i mistrz Wimbledonu z 1987 roku, Pat Cash (Australia) przypomną widzom o czarodziejskich wolejach i lobach.

Rok 1992. Druga runda Wimbledonu. Cztery godziny upiornego wysiłku, walki o każdą piłkę. 5 setów. Bitwa jakich mało. McEnroe wygrywa z Cashem. Amerykanin legitymuje się korzystnym bilansem konfrontacji z Australijczykiem:3-1.   

Cieszę się, że znów zawitam do Brisbane. Minęło sporo czasu od mojej ostatniej wizyty w tym wibrującym pozytywną energią mieście. Miło mi, że będę mógł zmierzyć się z moim dobrym kumplem i wspaniałym tenisistą, Patem Cashem – wyznał John McEnroe, trzykrotny mistrz Wimbledonu i czterokrotny zwycięzca US Open.

Wciąż kocham ten sport, wciąż kręci mnie występ na oczach gigantycznej widowni. Bardzo lubię grać dla australijskiej publiczności, która doskonale zna się na tenisie. Wiele razy walczyłem z Patem, zarówno podczas turniejów ATP Tour jak i nie tak dawno w cyklu byłych mistrzów pt. Champions Tour. Sporo włóczyliśmy się po świecie. Nie zapomnę naszego ostatniego meczu, który rozegraliśmy na kortach Wimbledonu w 1992 roku. Musiałem męczyć się przez 5 setów zanim dopiąłem swego i pokonałem Pata. Pat zawsze był wyjątkowo niewdzięcznym przeciwnikiem, więc muszę zabrać się ostro do roboty, aby być w formie podczas występu w Brisbane. Wiem, że muszę zaprezentować wszystko co najlepsze w moim tenisie, aby wygrać z Cashem – powiedział pięciokrotny mistrz Wimbledonu w deblu.

Na przestrzeni kariery McEnroe wygrał 77 turniejów w singlu. Amerykanin legitymuje się znakomitym bilansem: 875 zwycięstw wobec 198 porażek podczas 15 lat występów na światowych kortach.