Siódmy gol Milika w lidze oraz zmarnowany rzut karny! (WIDEO)

Arkadiusz Milik nie zwalnia tempa! Polski napastnik wpisał się na listę strzelców w meczu z Heerenveen i podwyższył wynik na 2:0. To jego siódme trafienie w sezonie. W drugiej połowie zmarnował także rzut karny.

Milik błysnął sprytem, znakomicie odnajdując się w polu karnym. Wykorzystał dobre podanie Victora Fischera i płaskim strzałem zanotował siódme trafienie w sezonie. Był to też gol na 2:0 w starciu Ajaksu z Heerenveen. Wszystko szło więc po myśli gospodarzy, którzy byli zdecydowanym faworytem.

Sfrustrowany Grosicki: Zasługuję na poważne traktowanie!

Wcześniej na listę strzelców wpisał się właśnie Fischer. Po golu Polaka rezultat na 3:0 poprawił Amin Younes. Po przerwie Milik miał znakomitą okazję na zdobycie drugiej bramki w tym spotkaniu. Przy stanie 4:1 został sfaulowany w polu karnym i sam podszedł do jedenastki. Nie wykonał jej jednak najlepiej. Piłka po jego strzela poszybowała wysoko nad poprzeczką.

Ajax wygrał całe spotkanie 5:2.

Bramka Milika w załączonym materiale wideo!