Przemek Garczarczyk: Zacznę od pytania o mocne stwierdzenie Wildera, który w oficjalnym komunikacje mówi  o “braku serca u Artura", kiedy w ringu się nie układa…

Ronnie Shields: Spokojnie z tymi zapowiedziami, kto ma serce a kto nie… Przekonamy się na ringu, Deontay! Mówienie nie boli.

Wilder – Szpilka: Oficjalny komunikat Showtime

Artur jest gotowy na walkę z takim rywalem? Z najwyższej półki?

Jest. Jak przyszła propozycja, moja reakcja była natychmiastowa: zapytałem tylko gdzie i kiedy. Powiem więcej – to dla nas sytuacja idealna. Artur był w pełnych przygotowaniach na Mansoura, kiedy ta walka wypadła była krótka przerwa, ale już dziś był na treningu w Plex Gym, już przygotowywaliśmy się pod Wildera. W przyszłym tygodniu rozpoczynamy sparingi. To nie jest szalony skok na rywala, który jest nie do pokonania. Nigdy bym się nie zdecydował na walkę mojego pięściarza – nawet taką o mistrzostwo świata – gdybym nie wierzył w zwycięstwo. Pełne przygotowania będą w Houston. Nigdzie nie ma lepszego miejsca.

Jay Deas, trener Deontay’a mówi, że jesteście przyjaciółmi…

… jesteśmy, i to nawet bardzo dobrymi. Ale to nie znaczy, że on potrafi czytać w moich myślach jak ja przygotuję Artura na Wildera. Tak samo, jak ja nie znam jego pomysłów na walkę. Jedno wiem na pewno - Wilder będzie przygotowany znakomicie. Tak samo jak Artur Szpilka.