Kibice nie mają wątpliwości: Wlazły najlepszym atakującym świata!

Najlepszy zawodnik mistrzostw świata 2014 to wciąż faworyt kibiców w rankingu najlepszych atakujących świata. Mimo tak znakomitych nazwisk jak Matt Anderson, Ivan Zaytsev czy Gyorgy Grozer, zawodnik Skry Bełchatów zdobył ponad 50% wszystkich głosów!

Wielu polskich kibiców wciąż widzi najlepszego zawodnika na tej pozycji właśnie w Mariuszu, który w siatkówce osiągnął już tak wiele. 32-latek to ośmiokrotny mistrz Polski ze Skrą, a także złoty i srebrny medalista mistrzostw świata. Wieku nie da się jednak oszukać, więc siła rażenia polskiego bombardiera z roku na rok słabnie, jednak wciąż znajduje on uznanie w oczach fanów.

Zagumny najlepszym rozgrywającym świata? Polak nadal na topie!

Na drugim miejscu uplasował się faworyt, Matthew Anderson. Atakujący Zenita Kazań i reprezentacji USA od kilku lat zachwyca fantastycznym zasięgiem i bezbłędnym punktowaniem rywali z prawego skrzydła. Najniższe miejsce podium zajął Bartosz Kurek, który od momentu przesunięcia na pozycję atakującego w reprezentacji Polski i Asseco Resovii, z pewnością należy do ścisłej czołówki na tej pozycji.

Dalsze miejsca to charakterny Włoch - Ivan Zaytsev, czy dobrze znani z polskich parkietów Gyorgy Grozer czy Aleksandar Atanasijević. Prawie 3% kibiców najlepszego atakującego świata widzi w kimś spoza naszej listy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w sondzie na najlepszego przyjmującego świata.