Pogrom w Olsztynie! Najwyżej przegrany set Lotosu Trefl Gdańsk w sezonie (WIDEO)

Drugi set meczu Indykpol AZS Olszyn - Lotos Trefl Gdańsk to był koncert gry gospodarzy. Goście nie mieli nic do powiedzenia. Wynik 25:11 mówi sam za siebie. Co ciekawe, gdańszczanie w tym sezonie PlusLigi tak wysoko nie przegrali jeszcze ani jednego seta...

Trener Andrea Anastasi kręcił głową z niedowierzaniem, widząc co się dzieje. Jego podopieczni nie mieli pomysłu, jak zatrzymać rywali. Pierwszy skrzypce grał Bram Van den Dries, który zdobył siedem punktów. Dzielnie sekundowali mu Filip Stoilović i Bartosz Bednorz. Każdy z nich uzbierał po cztery punkty.

Poświęcenie w obronie, szaleństwo w ataku. Skra zabawiła się w Radomiu! (WIDEO)

Drugi set meczu w Olsztynie wyglądał tak, jakby Lotos zapomniał się na nim pojawić. Gospodarzom wychodziło wszystko, a imponować mogły przede wszystkim okazałe serie punktowe: 13:2 z początku seta i pięć zdobytych z rzędu punktów od stanu 17:7. Całą partię efektownym gwoździem z lewego skrzydła zakończył Bednorz.

Skrót drugiego seta meczu Indykpol AZS Olsztyn - Lotos Trefl Gdańsk w załączonym materiale wideo.