Rizin FF: Emelianenko wrócił i wygrał! (WIDEO)

Sporty walki

Fedor Emelianenko (35-4) wrócił ze sportowej emerytury w wielkim stylu! Rosjanin pokonał Singha Jaideepa (2-1) na sylwestrowej gali Rizin FF 2. Ich pojedynek trwał nieco ponad trzy minuty.

Emelianenko nie dał żadnych szans rywalowi. Już w pierwszej rundzie sprowadził go do parteru i ciosami z dosiadu wybił mu z głowy chęci do dalszej walki. Sędzia John McCarthy, widząc co się dzieje, przerwał ten pojedynek.

Komu plus, a komu minus? Wygrani i przegrani 2015 roku w polskim MMA! (WIDEO)

Dla "Ostatniego Cara" był to pierwszy występ od czerwca 2012 roku. W Sankt Petersburgu znokautował wówczas w pierwszej rundzie Pedro Rizzo.

Emalianenko uważany jest za jednego z najlepszych zawodników w historii MMA. W latach 2001-2009 wygrał 27 pojedynków z rzędu. Był między innymi mistrzem wagi ciężkiej organizacji PRIDE FC.