Panowie w ringu spotkali się 12 grudnia. Niewielu było takich, którzy stawiali na 12 lat starszego Jackiewicza. Ten jednak świetnie przygotował się do walki w Ełku i zaskoczył kibiców rewelacyjną formą. "Wojownik" skutecznie rozbijał rywala, aż w końcu w czwartej rundzie Syrowatka padł zamroczony na deski.

 

Szpilka - Wilder: Karta walk gali w Nowym Jorku

27-latek od razu po walce powiedział, że poważnie musi rozważyć zakończenie kariery. Jak widać zdanie zmienił. O tym, że do rewanżu może dojść podczas kwietniowej gali spekulował już w niedzielę Mateusz Borek. Teraz jego słowa potwierdził Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat Marian Kmita.

 

Zobacz jak Jackiewicz znokautował Syrowatkę

Jesteśmy umówieni i z Panem Rafałem i Panem Michałem. Obaj chcą tej walki i my też jej chcemy. Jesteśmy ciekawi, jak potoczy się kariera Rafała Jackiewicza, który odgraża się, że to jego powrót do wielkiej formy - powiedział Marian Kmita.

Poza tym jedyną walką, której kibice mogą być pewni jest starcie Michał Cieślak - Francisco Palacios oraz tego, że w Krakowie wystąpi Tomasz Adamek. Nazwisko rywala "Górala" poznamy już niedługo.

 

Jesteśmy bardzo blisko. Być może już w następnym Puncherze podamy nazwisko jego rywala. Myślę, że kibice boksu będą bardzo zadowoleni - dodał Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat.