EU LCS: Fnatic pokonuje Origen w meczu na szczycie

E-sport

W europejskim pojedynku na szczycie drużyna Fnatic pokonała Origen po niespełna 40 minutowym meczu. Drużyna Fnatic kompletnie zaskoczyła swoich przeciwników w fazie picków i banów, by potem kompletnie nie pozostawić złudzeń podczas właściwej rozgrywki.

Na początku rozgrywka wyglądała na wyrównaną, ale gdy Gamsu (grający w tym meczu jako Olaf na górnej alei) zdobył pierwsze cztery zabójstwa, to Amazingowi i spólce trudniej było wrócić do gry. Zawodnicy Fnatic kompletnie zdominowali swoich przeciwników i wygrywali prawie każdą walkę drużynową.

Ciekawym zabiegiem było wybranie Zaca przez junglera Fnatic (Spirit – przyp. red.) i Poppy na supporta (w tej roli Noxiak). Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Fnatic był wspomniany wcześniej nowy nabytek drużyny - toplaner Gamsu. PowerofEvil i jego koledzy z Origen nie byli wstanie racjonalnie odpowiedzieć na szarże rozszalałego wikinga i mecz zakończył się w 36 minucie przy wyniku 22-8 dla Fnatic.