Karabatić jak Siódmiak? Trochę mu jednak brakuje!

Piłka ręczna

Nikola Karabatić to jedna z największych gwiazd światowej piłki ręcznej. Nawet największym zdarzają się jednak pomyłki. W spotkaniu Francji z Serbią gwiazdor Trójkolorowych próbował skopiować pamiętny wyczyn Artura Siódmiaka. Jak wyszło? Zobaczcie wideo!

Sytuacja miała miejsce w 11. minucie spotkania "polskiej" grupy EHF Euro 2016 Francja - Serbia. Przy stanie 7:4 Trójkolorowi grali w przewadze, trener Serbów zdjął bramkarza, Francuzi przejęli piłkę, ruszyli z kontrą i na rzut z własnej połowy do pustej bramki zdecydował się Karabatić. Nie udało się... Piłka trafiła w słupek... Skopiowanie legendarnego wyczynu Artura Siódmiaka nie jest takie proste.

EHF Euro 2016: Polska - Macedonia. Relacja i wynik na żywo

Przypomnijmy, że wraz z Serbami i Francuzami w grupie A mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych rywalizują również reprezentacje Polski i Macedonii.

Sytuacja Nikoli Karabaticia w załączonym materiale wideo.

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!