Syprzak poderwał Polaków! Pięć bramek w dziewięć minut jak Lewandowski! (WIDEO)

Piłka ręczna

Mecz z Macedonią nie układał się Polakom od początku. W ataku - dramat. W końcu jednak obudził się Kamil Syprzak. Obrotowy FC Barcelona zrobił prawdziwy show!

Syprzak zaczął swój popis w 17. minucie. Potem już poszło: 20., 21., 22., 28. W sumie pięć bramek w dziewięć minut, a cztery pierwsze - w pięć. Wszystkie podobnej urody. Po przerwie dołożył jeszcze jedno trafienie.

Syprzak wyraźnie złapał wiatr w żagle. W pierwszym meczu EHF Euro 2016 z Serbią zdobył zaledwie dwie bramki. Widać, dobrze sobie radzi w sytuacjach krytycznych, bo trzeba powiedzieć wprost: pierwsza połowa to była sytuacja krytyczna. Cały mecz wygraliśmy jednak 24:23.

Kompilację pięciu bramek Syprzaka obejrzysz w załączonym materiale wideo.

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!