Czytelnicy Polsatsport.pl: Syprzak najlepszy z Macedonią!

Piłka ręczna

Czytelnicy Polsatsport.pl wybrali najlepszego polskiego piłkarza ręcznego meczu z Macedonią (24:23). Walka była zacięta, jednak ostatecznie wybór padł na Kamila Syprzaka. 24-latek był naszym najskuteczniejszym zawodnikiem. W sumie zdobył 36,5 procenta głosów.

W pierwszej połowie, gdy gra kompletnie się nie układała, Syprzak poderwał biało-czerwonych do walki! W ciągu pięciu minut zdobył pięć bramek, jak Robert Lewandowski w meczu z VfL Wolfsburg. W dużej mierze dzięki niemu schodziliśmy na przerwę, przegrywając tylko 11:13.

Świetni Syprzak i Jurecki. Analiza eksperta po meczu z Macedonią!

Po zmianie stron gracz FC Barcelona nie był już tak skuteczny. Swój dorobek powiększył tylko o jedną bramkę, co i tak wystarczyło, by został najskuteczniejszym biało-czerwonym.

O miano najlepszego zawodnika do końca walczył Sławomir Szmal, który kolejny raz zaliczył kilka znakomitych interwencji. Kapitan biało-czerwonych przegrał w sondzie z Syprzakiem o włos. Głosowało na niego 35,6 procenta czytelników.

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!