Już dziś wieczorem rozpocznie się pierwszy dzień drugiej kolejki rozgrywek League Championship Series. Najlepsze zespoły League of Legends w Europie, będą walczyć o kolejne punkty w tabeli. Zmagania zainauguruje spotkanie między GIANTS Gaming a G2 Esports z Kikisem w składzie. Polscy fani League of Legends z niecierpliwością czekają już na ostatnie spotkanie dzisiejszego wieczoru, czyli konfrontacje mistrzów ubiegłego sezonu, Fnatic z ekipą Jankosa i Vander - H2k Gaming.

 

Tak jak w pierwszej kolejce mogliśmy słaby występ usprawiedliwić brakiem wdrożenia do splitu, tak teraz, nie ma już miejsca na wymówki. Szczególną uwagę zwróciłbym na spotkania G2, UoL oraz H2K. Jeśli podtrzymają swoją formę sprzed tygodnia, wyklaruje nam się solidna góra tabeli. Dla mnie najciekawszym spotkaniem będzie mecz Fanatic vs. H2K. Jankos i Vander mają wiele do udowodniania zespołowi Febivena, a Fnatic nie może pozwolić sobie na kolejny błąd. - powiedział Filip "Testree" Mątowski, komentator rozgrywek League of Legends.

 

Harmonogram transmisji LCS EU Spring Split [W02D01]:

  • 18:00 - GIANTS vs. G2 Esports
  • 19:00 - Team ROCCAT vs. Elements
  • 20:00 - ORIGEN vs. UoL
  • 21:00 - Splyce vs. Team Vitality
  • 22:00 - Fnatic vs. H2k Gaming

 

Już teraz zapraszamy Was do wspólnego śledzenia transmisji przygotowanej przez ekipę FRENZY. Za mikrofonami usiądzie niezawodny duet Arkadiusz "Radjo_log" Popiel i Filip "Testree" Mątowski. Początek transmisji z dedykowanego studia już o 18:00 na specjalnym kanale Hitbox.tv.