Pierwszy set spotkania 14. kolejki PlusLigi to absolutna dominacja siatkarzy z Lubina. Goście mieli problemy z przyjęciem zagrywek i ze skończeniem ataku... Gospodarze rozpoczęli od serii czterech wygranych akcji (asem serwisowym w tej części seta popisał się Marcin Możdżonek), później serię lubinian przerwał co prawda Guillaume Samica, ale była to jedyna wygrana przez "Inżynierów" akcja przed pierwszą przerwą techniczną (8:1).

PlusLiga na półmetku

W środkowej części seta, mimo roszad ze strony Jakuba Bednaruka, było niewiele lepiej, stąd przewaga gospodarzy na drugiej przerwie 16:4. W końcówce tej odsłony, pewni zwycięstwa siatkarze Cuprum pozwolili rywalom odrobić kilka punktów, dzięki czemu ekipa ze stolicy przekroczyła wstydliwą granicę dziesięciu punktów. Ostatecznie gospodarze wygrali tę partię 25:13.

Miażdżąca przewaga Cuprum w załączonym materiale wideo.