Jurecki dla Polsatsport.pl: Nie było horroru? Poczekajcie na Chorwację!

Piłka ręczna

Dziś chyba żaden telewizor za okno nie poleciał. Horroru nie było. Spokojnie jednak… Za dwa dni mamy mecz z Chorwacją! Ale teraz jest czas na świętowanie - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl po zwycięstwie z Białorusią lider reprezentacji Polski Michał Jurecki.

Artur Siódmiak: O naszej drużynie mówi się, że jej największą siłą jest zespół. I dziś było widać, że praktycznie wszyscy otrzymali swoją szansę.

Michał Jurecki: Dokładnie tak. Zagrożenie było z każdej pozycji – ze skrzydeł, koła i rozegrania. Było też to, czego potrzebowaliśmy, czyli dobra obrona i bramki z kontrataku.

Polska - Białoruś: Skrót meczu (WIDEO)

W 50 minucie pojawił się element dekoncentracji?

W pierwszych minutach drugiej połowy uczulaliśmy zespół, aby siąść na Białorusinów i od nich odskoczyć. To się udało. Prowadziliśmy bodajże 28:18. Później niestety pojawiło się rozluźnienie. Na takim poziomie nie powinno nam się to przytrafiać.

Dziś nie było horroru. Kibice wypili pewnie mniej melisy, niż zazwyczaj…

Chyba żaden telewizor za okno nie poleciał. Spokojnie jednak. Za dwa dni mamy mecz z Chorwacją! Dziś wygraliśmy, a więc świętujmy! Od wtorku skupiamy się już wyłącznie na naszym kolejnym rywalu.

Całą rozmowę z Michałem Jureckim zobacz w materiale wideo.

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!