Strzał Moraty jak z armaty (WIDEO)

W pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Włoch Juventus Turyn pokonał Inter Mediolan 3:0. Ozdobą spotkania była bez wątpienia bramka Alvaro Moraty, który w 63. minucie huknął jak z armaty nie dając żadnych szans bramkarzowi rywali.

Alvaro Morata został bohaterem konfrontacji Juventusu z Interem w półfinale Pucharu Włoch. Hiszpański napastnik nie miał w ostatnim czasie na swym koncie żadnych spektakularnych występów, a na trafienie czekał od października ubiegłego roku. Morata otworzył wynik strzałem z rzutu karnego w pierwszej połowie. Drugie trafienie tego zawodnika z 63. minuty było wyjątkowej urody. Dośrodkował Patrice Evra, niefortunnie interweniował Felipe Melo właściwie wykładając na tacy piłkę napastnikowi Juve, który posłał potężną bombę w okienko bramki strzeżonej przez Samira Handanovicia.

Puchar Włoch: Juventus zdeklasował Inter! Stara Dama jedną nogą w finale

Mediolańczyków dobił jeszcze w końcówce meczu Paulo Dybala. Wynik 3:0 to niezła zaliczka Starej Damy przed rewanżem, który zostanie rozegrany 2 marca.