Tak się bawi, tak się bawi Espania! Szalona radość Hiszpanów (WIDEO)

Piłka ręczna

Reprezentacja Hiszpanii pokonała w Tauron Arenie Kraków Chorwację 33:29 i awansowała do finału mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Po zwycięstwie hiszpańscy szczypiorniści i ich kibice rozpoczęli wyjątkowy taniec radości!

Hiszpanie walkę o finał rozpoczęli od falstartu. Trener Manolo Cadenas wpuścił więc na plac rezerwowych i to oni odmienili grę jego zespołu. Hiszpania rozkręcała się z minuty na minutę punktując rywali kontratakami. W drugiej połowie szczypiorniści z Półwyspu Iberyjskiego utrzymali przewagę. Kluczowe dla wyniku meczu były dwa skuteczne kontrataki, które na bramki zamienił Victor Tomas. W końcówce popis dał hiszpański bramkarz Gonzalo Perez de Vargas, który obronił dwa rzuty karne. Hiszpania pokonała ostatecznie Chorwację 33:29!

Polska - Szwecja: Skrót meczu (WIDEO)

Po ostatniej syrenie mistrzowie świata z 2013 roku i brązowi medaliści ostatnich mistrzostw Europy rozpoczęli szalony taniec radości. Razem z nimi cieszyli się obecni w Krakowie hiszpańscy kibice. Euforii nie było końca. Nie ma się co dziwić, bo mało która nacja potrafi bawić się, jak Hiszpanie!

Radość Hiszpanów po zwycięstwie z Chorwacją zobacz w materiale wideo.

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!