Analiza eksperta po meczach Norwegia - Chorwacja i Niemcy - Hiszpania (WIDEO)

Piłka ręczna

W meczach o medale EHF Euro 2016 Norwegia - Chorwacja (24:31) i Niemcy - Hiszpania (24:17) było wiele interesujących akcji. Ekspert Polsatu Sport Michał Skórski wziął pod swoją lupę kilka najciekawszych. Zobaczcie naszą analizę!

W spotkaniu Norwegia - Chorwacja uwagę naszego eksperta przykuła najpierw sytuacja z 40. minuty. Chociaż w ataku byli Manuel Strlek i spółka, to Skandynawowie przejęli piłkę i wyprowadzili skuteczny kontratak. Dwanaście minut później byliśmy świadkami prawdopodobnie kluczowej akcji dla losów tego meczu. Gdy grano pięciu na czterech, Chorwaci zdobyli bramkę i wyszli na czterobramkowe prowadzenie, co przypieczętowało losy brązowego medalu.

EHF Euro 2016: Sensacja! Hiszpania rozbita, Niemcy mistrzami Europy!

W finale Niemcy - Hiszpania Skórski zwrócił uwagę na kilka różnych akcji. - Niemcy od samego początku konsekwentnie realizowali swoją taktykę, zdobywali bramki z ataku pozycyjnego, świetna obrona, kontrataki... Hiszpanie mieli kłopoty ze znalezieniem drogi do bramki - podsumował ekspert Polsatu Sport.

Analiza Michała Skórskiego w załączonym materiale wideo.

Polecamy: Wszystkie mecze EHF EURO 2016 w kanałach: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i dostęp do LIVE TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów oraz materiały extra znajdziesz TUTAJ!