Tym razem wyższość IBB Polonia musiała uznać ekipa Hallam z Sheffield. Podopieczni trenera Vangelisa Koutouleas’a wygrali mecz 3-0 (25-23, 25-22, 25-17). Spotkanie zostało rozegrane w Brentford Fountain Leisure Centre w zachodnim Londynie.

Pindera o Pucharze Polski: Było na co patrzeć

Zapisujemy komplet punktów na naszym koncie i gramy dalej. - mówi Vangelis Koutouleas. - W sezonie regularnym ligi Super 8 czeka nas jeszcze kilka ważnych spotkań. Wypracowana przewaga w tabeli i wygrane mecze nie zmieniają niczego w naszych przygotowaniach. Nie ulegamy euforii, pracujemy cały czas tak samo, trzymamy się ustalonego kursu.

Ekipa IBB Polonia wspierana była przez Klub Kibica. Sponsorzy współpracujący z drużyną przygotowali nagrody dla publiczności.

Staramy się, aby nasze mecze były atrakcyjne nie tylko pod względem sportowym. - mówi prezes IBB Polonia Bartek Łuszcz. - Aby wizyta w naszej hali była miłym wydarzeniem dla całej rodziny, na stałe wpisanym w sobotnio-niedzielne plany. Cieszymy się ze wsparcia Klubu Kibica, który towarzyszy nam również na wyjazdach, ale zapraszamy każdego, kto lubi siatkówkę i chce wspierać naszą drużynę!

Przed IBB Polonia kolejne ligowe spotkanie, również na własnym parkiecie, z London Lynx. Mecz odbędzie się w sobotę, 13 lutego. Początek o godzinie 15.00.