Akcja zorganizowana została na Facebooku w formie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1282893365060070/

 

Może się do niej przyłączyć każdy z nas, publikując wspierające trenera zdjęcie na swoich kontach w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, itd.) lub na stronie wydarzenia i oznaczając je hashtagiem #tiebreakdlaniemczyka. Stworzony z tych fotografii album ma pokazać szkoleniowcowi, ile osób kibicuje mu w powrocie do zdrowia.

 

N'Gapeth się nie zatrzymuje! Jak oszukać potrójny blok? (WIDEO)

 

Opis akcji:

 

Jak zapewne wiecie, Andrzej Niemczyk ponownie walczy z nowotworem. Po trwających 10 lat bojach z rakiem węzłów chłonnych, teraz choroba zaatakowała płuca legendarnego szkoleniowca „Złotek".

 

Przed Trenerem kolejna batalia, która ze względu na zaawansowany wiek zapowiada się na najtrudniejszą. Pomóżmy Trenerowi w walce z nowotworem, okazując mu wsparcie! Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z kartką, na której napisane będzie #tiebreakdlaniemczyka, a następnie opublikować je na stronie tego wydarzenia lub na swoich profilach w social mediach (Facebook, Twitter, Instagram, itd.). Z przesłanych zdjęć stworzymy album, który przekażemy Andrzejowi Niemczykowi.

 

Prowadząc reprezentację Polski do dwóch tytułów mistrza Europy dostarczył nam niezapomnianych emocji. Odwdzięczmy mu się, pokazując, ile osób kibicuje mu w powrocie do zdrowia! Razem pomożemy Trenerowi wygrać kolejny życiowy tie-break!