Po odejściu kapitana drużyny YellOwStaRa do Team SoloMid obowiązki prowadzącego grę kapitana drużyny przejął Martin "Rekkles" Larsson, ale ciężko było mu przystosować się do nowej roli. Problemy z koordynacją w drużynie mają być zastąpione po tym jak do drużyny dołącza nowy, zarekomendowany przez Rekklesa support.

 

Nowy wspierający ma wnieść nową jakość w grę drużyny. Jak informuje organizacja – decyzja nie była łatwa, ale po kilku tygodniach prób rozwiązania problemów musiało do tego dojść. Noxiak pozostaje rezerwowym drużyny, więc możliwe że jeszcze wystąpi w podstawowym składzie.

 

Noxiak dołączył do Fnatic zaraz przed IEM Cologne w grudniu 2015 roku. Po ośmiu grach EU LCS ma KDA równe 3.3. "Fnatic bardzo mi pomogło i jestem bardzo wdzięczny całej drużynie" – powiedział Noxiak w swoim oświadczeniu.

 

Klaj, wcześniej znany jako Klajbajk, nigdy nie grał w drużynach z Challenger Series czy EU LCS przed dołączeniem do Fnatic. Zawodnik był częścią drużyny MeetYourMakers, która próbowała zakwalifikować się do letniego sezonu Turkish Promotion League.

 

Fnatic ma obecnie bilans 5-3 w EU LCS. W nadchodzących dniach drużyna zmierzy się z Elements i Unicorns of Love. W obu spotkaniach startowym wspierającym drużyny będzie Klaj.