Wiatr przesunął bramkę! Piłkarze kontra żywioł 0:1! (WIDEO)

W weekend na południu Hiszpanii szalał potężny wiatr, który dał się we znaki rosyjskim zespołom przygotowującym się do nowego sezonu. Piłkrze Rubina Kazań i Amkara Perm rozgrali mecz towarzyski w okolicach hiszpańskiego Cadiz, jednak podczas jego trwania sędzia zmuszony był go przerwać by... ponownie zainstalować bramkę, która została zwiana przez mocny wiatr!

Piłkarze czasem muszą stawić czoła szalejącemu żywiołowi, jednak wtedy często on potęguje emocje, tworząc niezapomniane widowiska w wielkiej ulewie czy też śniegu. Zupełnie inaczej było jednak w hiszpańskim pojedynku rosyjskich zespołów przygotowujących się do sezonu w ciepłym Cadiz. Otóż szalejący w weekend silny wiatr uniemożliwiał miejscami kontynuowanie gry, a zawodnicy nie mieli broni, by z nim walczyć.

Czerwona kartka za... kominiarkę. Tak nie powinno się celebrować goli!

Otóż w pewnym momencie pod koniec pierwszej części gry bramkarz Rubina nie był zdolny do ustawienia piłki na "piątce" i wybicia jej: futbolówka cały czas wędrowała po murawie za potwornie mocnym wiatrem. Żywioł postanowił pójść krok dalej i... ruszył bramką! Sędzia zmuszony był przerwać grę, by zawodnicy mogli... ponownie zainstalować jej stelaż na należytym miejscu. Mecz ostatecznie dograno i zakończył się wynikiem 1:1, jednak sytuacja była niespotykana!