Tak się powinno używać nóg! Kapitalny refleks Podrascanina, spryt Juantoreny

Marko Podrascanin pokazał, że środkowy bloku także jest w stanie pokusić się o fantastyczną interwencję. Serb popisał się kapitalnym refleksem, dzięki któremu sprytem mógł wykazać się Juantorena. Akcja dwa w jednym - jest co podziwiać!

Cucine Lube Banca Civitanova bez większych problemów pokonało w meczu otwierającym fazę play off siatkarskiej Ligi Mistrzów Arkas Izmir 3:0, nie pozwalając rywalom rozwinąć skrzydeł. Włosi doskonale wiedzieli, kiedy mają podkręcić tempo, by w końcu odjechać przeciwnikom i spokojnie wygrywać kolejne sety. Taki wynik przywieziony z Turcji powinien być solidną zaliczką przed spotkaniem rewanżowym, w którym raczej sensacji się nie spodziewamy.

Wilfredo Leon rozbił Lotos Trefl Gdańsk! (WIDEO)

W końcówce trzeciego seta miała miejsce jedna z najładniejszych akcji tego meczu. Wydawało się, że Turcy będą cieszyli się czternastego punktu, lecz ich plany pokrzyżował Marko Podrascanin, który w ostatniej chwili podbił piłkę... nogą! To wystarczyło, by po chwili Juantorena mógł sprytnym atakiem obić dobrze ustawiony blok rywali i zapisać na koncie Cucine Lube kolejny punkt. To na dobre wybiło chęć do gry w siatkówkę siatkarzom Arkasu Izmir.

Świetna akcja Cucine Lube w załączonym materiale wideo.