Serie A: Juventus kroczy po "scudetto"! Zieliński i Skorupski znowu pokonani

Juventus Turyn pokonał Atalante Bergamo 2:0. Piłkarze "Starej Damy" odnieśli siedemnaste zwycięstwo w osiemnastym meczu z rzędu i wykonali kolejny krok w drodze do obrony mistrzostwa Włoch. 90 minut dla Empoli rozegrali Piotr Zieliński i Łukasz Skorupski. Ich drużyna przegrała z Genoą 0:1.

Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa Juventus tym razem pojechał na wyjazdowy mecz do Bergamo. Wynik w 24. minucie otworzył Andrea Barzagli. W drugiej połowie tempo gry spadło. Podopieczni Massimiliano Allegriego najwyraźniej chcieli wygrać najmniejszym nakładem sił. W końcówce gola na 2:0 zdobył Mario Lemina, który popisał się fantastycznym uderzeniem. ”Stara Dama” utrzymała trzypunktową przewagę nad drugim Napoli.

Atalanta – Juventus Turyn 0:2 (0:1)

Bramki: Barzagli 24', Lemina 87'

Milik trafi do Interu Mediolan?

Po raz kolejny cały mecz w barwach Empoli  rozegrali Piotr Zieliński i Łukasz Skorupski. Drużyna Polaków grała na wyjeździe z Genoą. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. W drugiej to gospodarze dominowali i udokumentowali to golem Luki Rigoniego. Goście ponieśli już czwartą porażkę z rzędu w Serie A.

Genoa – Empoli 1:0 (0:0)

Bramki: Rigoni 49'