Michael Fraser to człowiek, który zdominował grę pod koszem Polfarmeksu Kutno. Razem z Kevinem Johnsonem stworzyli najlepiej zbierający duet w Tauron Basket Lidze. Nawet, kiedy Johnson zerwał ścięgno Achillesa, Kanadyjczyk potrafi zachwycić. W meczu ze Stelmetem Zielona Góra walczył z Dejanem Borovnjakiem, Szymonem Szewczykiem i innymi rywalami. W jednej akcji kapitalnie zablokował Karola Gruszeckiego, żeby za chwilę skończyć akcję wsadem nad Przemysławem Zamojskim.

 

David Jelinek mówi, że nie planuje nigdy efetkownych zagrań. Rodzą się z tego, co dzieje się na parkiecie. Czasami jednak, kiedy wydaje się, że Czech nie ma prawa minąć rywali, on włącza trzeci bieg i kończy akcję efektownym wsadem.

 

Po raz kolejny C.J. Aiken pokazał, że potrafi i lubi fruwać nad koszami, i coraz lepiej rozumie się z rozgrywającymi King Wilków Morskich. Poprzednio świetnie podawał mu Brandon Brown, a on skończył akcję alley oopem. Teraz dostał rewelacyjne podanie od Russella Robinsona i zapakował piłkę do kosza.

 

Najefektowniejsze wsady Tygodnia w Tauron Basket Lidze w załączonym materiale wideo.