Sytuacja nie do rozstrzygnięcia! Sędzia musiał poprosić o wideoweryfikację! (WIDEO)

Do niecodziennej sytuacji doszło w meczu Atom Trefl Sopot - Impel Wrocław. W decydującym momencie trzeciego seta, przy piłce setowej dla gospodyń, sędzia musiał poprosić o... wideoweryfikację! Czy mu to pomogło? Może trochę, bo nie miał do podjęcia łatwej decyzji!

Sytuacja miała miejsce przy stanie 27:26 w trzecim secie półfinałowego spotkania Orlen Ligi pomiędzy PGE Atomem Treflem Sopot i Impelem Wrocław. Carolina Costagrande zaatakowała z lewego skrzydła w... No właśnie, piłka dotknęła linii boiska, czy wylądowała na aucie? Sędziowie nie byli pewni, dlatego poprosili o weryfikację, po której orzekli atak w aut. My nie podejmujemy się jednoznacznego osądu tej sytuacji...

Set zakończył się zwycięstwem Atomówek 28:26, a przygniecione tą porażką siatkarki Impela nie były już w stanie nawiązać walki, wyraźnie przegrały czwartą partię i cały mecz 1:3.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.