Dużo sportu w weekend! Oprócz Polsat Boxing Night także finał turnieju ATP Miami i mecz o wszystko dla polskiej kadry piłkarskiej U-17! Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

 

PIĄTEK

 

BOKS

 

Polsat Boxing Night

oficjalne ważenie godz. 16:00 (Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsatsport.pl)

 

World Series of Boxing

Rafako Hussars Poland - Argentyna Condors godz. 20:10 (Polsat Sport)

komentuje: Janusz Pindera

 

TENIS

 

ATP Miami Open

I półfinał godz. 19:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Marcin Muras

 

II półfinał godz. 1:00 (Polsat Sport)

komentuje: Dawid Olejniczak

 

PIŁKA NOŻNA

 

1 liga

Arka Gdynia - Pogoń Siedlce godz. 17:50 (Polsat Sport)

komentują: Cezary Kowalski i Wojciech Kowalczyk

 

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Argentyna

I sesja treningowa godz. 14:00 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

II sesja treningowa godz. 18:10 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

 

SOBOTA

 

BOKS

 

Polsat Boxing Night (Sobota, 18:00, Cyfrowy Polsat/IPLA). Szczegóły transmisji w PPV TUTAJ.

 

SIATKÓWKA

 

Puchar Polski kobiet

I połfinał godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski i Tomasz Wójtowicz

 

II połfinał godz. 18:00 (Polsat Sport News)

komentują: Tomasz Swędrowski i Tomasz Wójtowicz

 

PIŁKA NOŻNA

 

Eliminacje ME U17

Polska – Irlandia godz. 17:50 (Polsat Sport)

komentują: Piotr Przybysz i Wojciech Kowalczyk

 

Liga holenderska

Feyenoord - Excelsior godz. 20:45 (Polsat Sport News)

komentuje: Leszek Bartnicki

 

AZ Alkmaar - PSV Eindhoven godz. 23:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Tomasz Włodarczyk

 

Liga rosyjska

Rostov - Spartak Moskwa godz. 21:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Grzegorz Michalewski

 

KOSZYKÓWKA

 

Beko BBL

Crailsheim Merlins - s. Oliver Baskets Wurzburg godz. 23:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Adam Romański

 

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Argentyna

III sesja treningowa godz. 14:00 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

kwalifikacje godz. 17:35 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

 

NIEDZIELA

 

SIATKÓWKA

 

Puchar Polski kobiet

finał godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski i Tomasz Wójtowicz

 

PIŁKA NOŻNA

 

Magazyn – CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

 

1 liga

Arka Gdynia - Pogoń Siedlce godz. 12:35 (Polsat Sport)

komentują: Marcin Feddek i Andrzej Iwan

 

Liga holenderska

Ajax Amsterdam - PEC Zwolle godz. 16:40 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Cezary Kowalski

 

Liga Ukraińska

Oleksandria - Dynamo Kijów godz. 13:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Marek Kleitz

 

Liga rosyjska

Zenit - CSKA godz. 22:20 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Grzegorz Michalewski

 

TENIS

 

ATP Miami Open

finał godz. 19:00 (Polsat Sport)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

KOSZYKÓWKA

 

Tauron Basket Liga

Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra godz. 19:50 (Polsat Sport News)

komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata – Argentyna

wyścig  godz. 18:00 (Polsat Sport News) i godz. 19:20 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski