Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała w Polsacie Sport!

Nadal nie znamy drugiego finalisty PlusLigi. Kto zagra w najważniejszym meczu sezonu w konfrontacji z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle? Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała w sobotę od godziny 14:45 w Polsacie Sport!

W przedostatnim spotkaniu sezonu zasadniczego siatkarze Skry pewnie wygrali na wyjeździe 3:0 z AZS-em Olsztyn w szczęśliwej dla nich hali Urania. Bełchatowianie już w środę mogli zapewnić sobie awans do finału do PlusLigi, ale Asseco Resovia Rzeszów musiała przegrać 0:3 z Lotosem Trefl. Rzeszowianie pewnie wygrali swoje spotkanie i o awansie do finału zadecyduje sobotni mecz pomiędzy PGE Skrą Bełchatów a BBTS-em Bielsko Biała.

- Wiemy, o co gramy. Został nam jeden mecz i już czekamy na ten pojedynek. Zagramy na maksimum swoich możliwości. W tym sezonie każdy może wygrać z każdym, dlatego z naszej strony będzie pełna mobilizacja - mówił po środowym zwycięstwie Karol Kłos.

Skra, aby zapewnić sobie awans do finału PlusLigi, musi zwyciężyć sobotnie spotkanie bez straty seta. Na potknięcie podopiecznych Philippe Blaina będą czekać natomiast siatkarze Asseco Resovii Rzeszów, którzy wszystkie spotkania rundy zasadniczej mają za sobą. Tylko ewentualna strata seta przez Skrę zapewni aktualnym mistrzom Polski awans do wielkiego finału.

Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała w sobotę od godziny 14:45 w Polsacie Sport!

Polecamy mecze PlusLigi na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!