ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia: Transmisja w Polsacie Sport

Czas na drugi mecz finału Plusligi. W pierwszym spotkaniu siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle pewnie pokonali Asseco Resovię Rzeszów 3:0. Czy i w piątkowym spotkaniu podtrzymają zwycięską passę? Transmisja meczu ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia Rzeszów w Polsacie Sport.

Podopieczni Ferdinando De Giorgi najpierw zdominowali rozgrywki Plusligi, a w czwartkowym meczu w  Kędzierzynie–Koźlu nie dali najmniejszych szans gościom z Rzeszowa, pewnie wygrywając trzy sety - 25:20, 25:14, 25:18.

Resovia, podłamana klęską w Final FourLigi Mistrzów, nie mogła znaleźć sposobu na świetnie dysponowanych kędzierzynian. Drużyna Andrzeja Kowala tylko w pierwszym secie stawiała opór, jednak w kolejnych odsłonach nie mieli żadnych szans.

A jak będzie dzisiaj? Transmisja meczu ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia Rzeszów o godzinie 20:30 w Polsacie Sport. Komentują Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga.

Polecamy mecze PlusLigi na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport News oraz w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

Przegapiłeś jakiś mecz? Nic straconego! Archiwum meczów znajdziesz TUTAJ!