Po raz kolejny w magazynie Puncher przygotowaliśmy część dla fanów MMA oraz fanów pięściarstwa. W studiu zagości m.in. Karolina Kowalkiewicz, która już 8 maja podczas gali UFC w Rotterdamie stoczy kolejny pojedynki w największej organizacji MMA. Jej rywalką będzie Heather Clark (7-4, 2 KO, 3 Sub), choć z pewnością polscy kibice liczyli na nieco bardziej znane nazwisko. W jakiej formie jest polska zawodniczka i czy pojedynek z Amerykanką przybliży ją do upragnionej walki o pas mistrzowski?

Nie zabraknie również męskich przedstawicieli ze świata MMA. Paweł Pawlak po raz ostatni w klatce zaprezentował się w lipcu ubiegłego roku, kiedy na UFC w Glasgow przegrał z Leonem Edwardsem (10-3, 5 KO, 2 Sub). Polak na razie rozstał się z największą organizacją MMA na świecie, ale o angaż w naszym kraju nie musiał się martwić. Kolejny pojedynek "Plastinho" stoczy dla organizacji FEN już podczas najbliższej gali 20 maja we Wrocławiu. Jak Pawlak podchodzi do swojego debiutu w FEN i jakie ma plany na dalszą karierę?

W części bokserskiej prowadzący Mateusz Borek porozmawia ze swoimi gośćmi przede wszystkim o zbliżających się wydarzeniach na krajowym podwórku. Dariusz Sęk 7 maja w Toruniu zmierzy się z Jewgienijem Machtejenką (6-3, 5 KO), a Krzysztof Włodarczyk 28 maja na gali w Szczecinie podejmie Kaia Kurzawę (37-4, 25 KO). Czy rywale polskich pięściarzy będą potrafili wznieść się wyżyny swoich umiejętności i zdołają postawić trudne warunki? O opinie zapytamy samych pięściarzy, ale swoje zdanie wygłosi również niezawodny Janusz Pindera!

Prowadzący: Mateusz Borek
Goście: MMA - Karolina Kowalkiewicz, Paweł Pawlak, Łukasz Jurkowski
              boks - Krzysztof Włodarczyk, Dariusz Sęk, Janusz Pindera

Premiera programu Puncher w poniedziałek o godzinie 20:00 w Polsacie Sport News!
Po zakończeniu programu głównego Puncher Extra Time tylko na Polsatsport.pl!