KSW 35: Nieprawdopodobna walka! Różalski poddał Pudzianowskiego!

Sporty walki

Marcin Różalski (6-4, 3 KO, 2 Sub) podniósł się po dwóch wcześniejszych porażkach, pokonując Mariusza Pudzianowskiego (9-5, 3 KO, 2 Sub) na gali KSW 35! "Różal" poddał "Pudziana" gilotyną. - Nie wiem, co się stało. Nie czułem się duszony, ale skoro sędzia tak uznał... Ja nie będę z nim dyskutował - powiedział Pudzianowski.

Różalski zaczął od serii trzech ciosów, po których Pudzianowski lekko się zachwiał! Później "Różal" atakował głównie nogami, kilka niskich kopnięć doszło do nogi wykrocznej przeciwnika. "Pudzian" z kolei szukał firmowego prawego cepa, lecz po minucie... zwijał się z bólu. Wszystko przez cios poniżej pasa... Później Pudzianowski poszukał obalenia, które znalazł. Tam zyskał oczywiście przewagę i mocno robił Różalskiego, który jednak szukał odwrócenia pozycji. Najsilniejszy człowiek świata przyklejał się do rywala, by nie dać mu miejsca na powrót do stójki. To była dobra runda!

Nie-sa-mo-wi-te! Pudzianowski miał wszystko pod kontrolą, obalił przeciwnika i miał aż cztery minut na wykończenie przeciwnika. "Różal" próbował wstać, ale szybko jego pomysł został zastopowany. To jednak go nie zdemotywowało, gdyż po chwili zapiął idealną gilotynę! "Pudzian" niespodziewanie odklepał. Drugie zwycięstwo przez poddanie Różalskiego!