O zainteresowaniu płocczan młodym Chorwatem mówiło się już od kilku tygodni, ale płocki klub oficjalnie nie poinformował o zakontraktowaniu 21-letniego szczypiornisty. Do informacji o podpisaniu rocznej umowy z Mihiciem dotarł jednak portal handball-planet.com. Według branżowej strony internetowej chorwacki lewoskrzydłowy podpisał kontrakt z opcją przedłużenia go o dwa lata.

Mihic urodził się 25 sierpnia 1994 roku w Zagrzebiu i od początku kariery związany jest z RK Prvo. Jest nominalnym lewoskrzydłowym mierzącym 180 cm wzrostu. W obronie może grać na skrajnej pozycji, ale także jako wysunięty obrońca w ustawieniu 5-1. W zespole Orlen Wisły Płock ma zastąpić odchodzącego z klubu Ivana Nikcevicia, a o miejsce w pierwszym składzie ma powalczyć z Adamem Wiśniewskim.

Jeśli informacje o zakontraktowaniu Chorwata się potwierdzą, będzie on kolejnym wzmocnieniem płocczan w nadchodzącym sezonie. Do wicemistrza Polski przychodzą nowy trener Piotr Przybecki, a także kilku młodych, obiecujących graczy. Z wypożyczenia do Pogoni Szczecin wraca Adam Morawski, a klub z Płocka zakontraktował także braci Tomasza i Macieja Gębalów oraz Chorwata Sime Ivicia.