Skandal na meczu siatkarzy Polska - Rosja! Źle policzono punkty (WIDEO)

Polscy siatkarze przegrali w Łodzi z Rosją 1:3. Jak się okazało, wynik drugiego seta był nieprawidłowy! Rosjanom przyznano w drugim secie dwa punkty za jedną akcję. Uwagę na tę nieprawidłowość zwrócił statystyk polskiej kadry Oskar Kaczmarczyk. Zobacz WIDEO!

Jak napisał na Twitterze statystyk reprezentacji Polski Oskar Kaczmarczyk, Polacy składali protest w sprawie wyniku już po pierwszej przerwie technicznej drugiego seta. Do pomyłki doszło na początku drugiej partii, gdy Rosjanie wygrali akcję przy stanie 2:2, a po chwili wynik zmienił się na 2:4.

Polacy ostatecznie przegrali tę partię 20:25, choć faktyczny wynik to… 20:24! Mecz zakończył się porażką biało-czerwonych 1:3 (17:25, 20:25, 25:20, 15:25).