Legia Warszawa gromi w sparingu!

Piłkarze Legii Warszawa pokonali w wyjazdowym sparingu austriacki trzecioligowy klub SC Schwaz 5:1. Bramki dla mistrzów Polski zdobyli Michaił Aleksandrow (w 4. i 34. minucie), Sandro Kulenovic (28.), Jarosław Niezgoda (44.) oraz Guilherme (88.).

Legioniści przebywają obecnie na zgrupowaniu w oddalonym o 50 km Neustift. W sobotę rozegrają kolejny sparing - rywalem będzie Zenit Sankt Petersburg.

Stołeczni rozpoczną walkę o obronę tytułu 16 lipca meczem z Jagiellonią Białystok

SC Schwaz – Legia Warszawa 1:5 (0:4)

Bramki: Huber 62’ - Aleksandrow 4’, 34, Kulenović  28’, Niezgoda 44’, Guilherme 88'

SC Schwaz (skład wyjściowy): Troppmair - Vogler, Wildauer, Cihar, Essl - Ponholzer, Knoflach, Kapterer, Schuler - Milenković, Aminporl

Legia Warszawa (I połowa): Cierzniak - Broź, Wieteska, Lewczuk, Brzyski - Aleksandrov, Makowski, Kulenović, Moulin, Kucharczyk – Niezgoda

Legia Warszawa (II połowa): Cierzniak - Kopczyński,  Rzeźniczak, Hlousek, Bereszyński - Kosecki, Handzlik (Szymański 76’), Vranjes, Guilherme - Hamalainen, Suley (Nawotka 76)