Z desek po spektakularne zwycięstwo! Wielki powrót w Nowej Zelandii! (WIDEO)

Sporty walki

Kris George (11-1, 6 KO) nie był faworytem walki z Bowynem Morganem (7-1, 4 KO) w kategorii średniej podczas gali w nowozelandzkim Christchurch, ale zapisał na swoim koncie jedenaste zwycięstwo w zawodowej karierze. Początek nie wskazywał jednak na jego wygraną, a pod koniec pierwszej odsłony George zaliczył solidny kontakt z deskami!

Nowozelandzko-australijski pojedynek miał otworzyć drzwi do wielkiej kariery reprezentantowi gospodarzy Bowynowi Morganowi. Mieszkający w Christchurch pięściarz dobrze rozpoczął walkę z Georgem i już w pod koniec pierwszej rundy potężny ciosem powalił swojego rywala na deski. W drugiej odsłonie również sprytnie skracał dystans i nie pozwalał swojemu rywalowi na rozwinięcie skrzydeł.

Tzecia runda to już jednak kompletnie inne rozdanie. George na rozpoczęcie kilkukrotnie trafił Morgana, a gdy już poczuł krew, nie odpuścił. Po minucie Nowozelandczyk padł na matę po raz pierwszy i niespełna minutę później po drugim nokdaunie sędzia postanowił przerwać pojedynek.

Zobaczcie skrót walki Kris George - Bowyn Morga w załączonym materiale wideo!