Domagalski siódmy w kolarskim klasyku w Hiszpanii

Karol Domagalski z grupy One Pro Cycling zajął siódme miejsce w wyścigu kolarskim Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika w Kraju Basków. Najlepszy na trasie wokół miejscowości Ordizia okazał się Brytyjczyk Simon Yates (Orica-BikeExchange).

Kolarze pokonali w północnej Hiszpanii trasę długości 165,7 km. Yates osiągnął czas 3:49.50. Drugie miejsce zajął Hiszpan Angel Madrazo z grupy Caja Rural-Seguros RGA, a trzecie Rosjanin Aleksander Wdowin (Lokosphinx) - obaj stracili do zwycięzcy 34 sekundy.

Siódmy na mecie Domagalski, jedyny Polak w stawce, przyjechał 46 sekundy za Brytyjczykiem, na czele kilkunastoosobowej grupy.

Yates to brat bliźniak Adama, czwartego zawodnika klasyfikacji generalnej zakończonego w niedzielę Tour de France.