Dziewięć goli w Chojnicach! Skrót wyjątkowego meczu 1 ligi (WIDEO)

Takie mecze są unikatem na drugim poziomie rozgrywkowym w Polsce: Chojniczanka do spółki ze Stomilem Olsztyn zaprezentowali widowni w Chojnicach aż dziewięć bramek, a karuzela wymiany ciosów trwała od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. Zapraszamy na skrót najciekawszego spotkania drugiej kolejki 1 ligi!

Strzelanie już w 4. minucie rozpoczął Marcin Biernat, który skierował piłkę… do własnej bramki. Chojniczanka odpowiedziała 9 minut później za sprawą trafienia Rafała Grzelaka.  Już w 21. minucie odpowiedział Paweł Głowacki , ale gospodarze nie pozostali dłużni. Tuż przed końcem pierwszej połowy Jakub Biskup strzelił gola na 2:2. Jak się później okazało nie było to jedyne trafienie tego zawodnika w meczu.

Druga połowa rozpoczęła się nieco spokojniej, ale w 58. minucie ponownie Piotra Skibę pokonał Biskup. Zawodnicy Stomilu po raz pierwszy w tym meczu przegrywali i rzucili się do odrabiania strat. Zapewnił im to Wiktor Biedrzycki, który w 67. minucie pokonał Kamila Miazka. Chojniczanka znów przystąpiła do ofensywy i już 6 minut później po raz kolejny wyszli na prowadzenie.

Tym razem do siatki rywali trafił Bartłomiej Niedziela. W 80. minucie odpowiedział Łukasz Jegliński, ale 4 minuty później sędzia podyktował rzut karny dla Chojniczanki. Do piłki podszedł Biskup i pewnym strzałem pokonał bramkarza, kompletując hat-tricka. Ostatecznie po niecodziennej strzelaninie gospodarze wygrywają 5:4!

Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn 5:4 (2:2)

Bramki: 0:1 Marcin Biernat (4-samobójcza), 1:1 Rafał Grzelak (13-głową), 1:2 Paweł Głowacki (21), 2:2 Jakub Biskup (43), 3:2 Jakub Biskup (59-głową), 3:3 Wiktor Biedrzycki (67), 4:3 Bartłomiej Niedziela (73), 4:4 Łukasz Jegliński (80), 5:4 Jakub Biskup (85-karny).

Żółta kartka. Chojniczanka Chojnice: Marcin Biernat, Piotr Kieruzel, Patryk Mikita. Stomil Olsztyn: Wiktor Biedrzycki, Jarosław Ratajczak, Arkadiusz Czarnecki.