Zmagania czwartego sezonu ESL Pro League w Europie, rozpoczęły się w dniu wczorajszym, zaś wszyscy fani CS:GO w Ameryce Północnej z niecierpliwością wyczekiwali na wynik rywalizacji między zawodnikami Echo Fox a Luminosity Gaming. W spotkaniu o dziką kartę czwartego sezonu ESL Pro League, lepsza okazała się drużyna z USA, która wyeliminowała swoich rywali z Brazylii wynikiem 2:0.

 

Spotkanie rozpoczęło się od starcia na de_train, w którym od początku warunki dyktowali zawodnicy Echo Fox. Freakazoid i spółka rozpoczęli po stronie antyterrorystów, pozwalając swoim rywalom na zdobycie jedynie trzech rund. Po zmianie stron, Brazylijczycy zdołali zgarnąć jeszcze jedną rundę, po czym gracze Echo Fox przypieczętowali swoje pierwsze zwycięstwo w tym starciu wynikiem 16:4.

 

Brazylijczycy z Luminosity Gaming jako kolejną mapę wybrali piaski de_dust2, gdzie nawiązali już równą walkę z swoimi przeciwnikami. Na ich nieszczęście, lepiej dysponowani tego dnia byli gracze Echo Fox, którzy sukcesywnie odrabiali straty z pierwszej połowy, doprowadzając do wyniku 16:13.

 

Tym samym, to właśnie zawodników Echo Fox zobaczymy w rozgrywkach czwartego sezonu ESL Pro League NA. Freakazoid i spółka już wkrótce będą walczyć o pierwsze punkty rankingowe z zawodnikami Team Liquid.