Dużo sportu w weekend! Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

 

PIĄTEK

 

KOSZYKÓWKA

 

Turniej towarzyski Ergo Supercup

Rosja – Polska godz. 16:40 (Polsat Sport)

komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

Niemcy - Finlandia godz. 19:25 (Polsat Sport News)

komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

PIŁKA NOŻNA

 

1. liga

Górnik Zabrze - Pogoń Siedlce  godz. 20:15 (Polsat Sport)

Komentują: Piotr Przybysz i Andrzej Iwan

 

TENIS

 

ATP World Tour Masters 1000, Cincinnati

ćwierćfinał godz. 17:00 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Katarzyna Nowak

 

ćwierćfinał godz. 19:00 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

ćwierćfinał godz. 21:00 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Dawid Olejniczak

 

ćwierćfinał godz. 2:30 (Polsat Sport)

Komentuje: Tomasz Lorek

 

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata

I sesja treningowa godz. 9:00 (Polsat Sport News i www.polsatsport.pl)

Komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

II sesja treningowa godz. 13:10 (Polsat Sport News i www.polsatsport.pl)

Komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata Niemcy

podsumowanie dnia godz. 23:00 (Polsat Sport News)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

SOBOTA

 

KOSZYKÓWKA

 

Turniej towarzyski Ergo Supercup

Polska- Finlandia godz. 16:40 (Polsat Sport)

komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

Rosja – Niemcy godz. 19:25 (Polsat Sport News)

komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

BOKS

 

Gala boksu zawodowego Miedzyzdroje

Kamil Szeremeta - Kassim Ouma godz. 20:00 (Polsat Sport)

komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk

 

TENIS

 

ATP World Tour Masters 1000, Cincinnati

Półfinał godz. 1:00 (Polsat Sport)

Komentuje: Dawid Olejniczak

 

Półfinał godz. 3:30 (Polsat Sport)

Komentuje: Katarzyna Nowak

 

PIŁKA NOŻNA

 

Liga holenderska

Ajax Amsterdam - Willem II godz. 19:40 (Polsat Sport)

Komentuje: Cezary Kowalski

 

Ajax Amsterdam - Willem II godz. 21:40 (Polsat Sport News)

Komentuje: Szymon Rojek

 

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata

III sesja treningowa godz. 9:00 (Polsat Sport News i www.polsatsport.pl)

Komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

kwalifikacje godz. 12:35 (Polsat Sport News i www.polsatsport.pl)

Komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata Niemcy

podsumowanie dnia godz. 23:50 (Polsat Sport News)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

NIEDZIELA

 

KOSZYKÓWKA

 

Turniej towarzyski Ergo Supercup

Niemcy – Polska godz. 14:55 (Polsat Sport)

komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

Finlandia - Rosja godz. 17:25 (Polsat Sport News)

komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

PIŁKA NOŻNA

 

Liga holenderska

Heralces Almelo - Feyenoord godz. 16:40 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Grzegorz Michalewski

 

1. liga

Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz godz. 17:45 (Polsat Sport)

Komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej Iwan

 

TENIS

 

ATP World Tour Masters 1000, Cincinnati

finał godz. 22:00 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata

wyścig  godz. 11:00 (Polsat Sport News i www.polsatsport.pl)

Komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

WRC - Rajdowe Mistrzostwa Świata Niemcy

Sauertal 2 - Power Stage godz. 12:00 (Polsat Sport News)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

podsumowanie dnia godz. 22:00 (Polsat Sport News)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

podsumowanie rajdu godz. 22:40 (Polsat Sport News)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski