Hans-Joachim Watzke (członek zarządu): To bardzo ekscytująca grupa! Moim zdaniem jej najważniejszym punktem będzie nasz dwumecz z Realem Madryt. Ze Sportingiem Lizbona wiąże się nowy, atrakcyjny punkt podróży na futbolowej mapie.

Michael Zorc (dyrektor sportowy): To bardzo interesująca grupa, w której czeka nas wiele wyzwań, wymagająca wiele pracy. Mecze z Realem to już niemal nasza tradycja, dzień jak co dzień! Znamy się jak łysie konie. Sporting i Legia nie są tak dużymi firmami jak w dawnych czasach, jednak to silne zespoły.

Thomas Tuchel (trener): Wyczekiwaliśmy losowania z wielką niecierpliwością. To fascynujący zestaw drużyn - równie trudny, co atrakcyjny. Gra przeciwko Realowi powoli staje się naszym kolejnym Der Klassiker. Nie możemy doczekać się starcia z najlepszym aktualnie klubem w Europie.

Marcel Schmelzer (lewy obrońca): Madryt jest świetnym losowaniem nawet, jeśli graliśmy tam już wiele razy. To oznacza przecież, że doskonale ich znamy. To Sportingu możemy się obawiać, ponieważ jest dla nas czymś nowym. Legia jest pierwszym polskim klubem w fazie grupowej od dwudziestu lat, a to coś oznacza. Zostaliśmy ostrzeżeni. Zamierzamy jednak spełnić oczekiwania i zdominować grupę!