Piłkarze powołani na mecz z Kazachstanem:

 

Bramkarze

Artur Boruc (Bournemouth) – 90 minut i obroniony rzut karny i żółta kartka w meczu z Crystal Palace (1:1)

Łukasz Fabisński (Swansea) – 90 minut i obroniony rzut karny w meczu z Leicester City (1:2)

Wojciech Szczęsny (AS Roma) – 90 minut w meczu z Cagliari (2:2)

 

Obrońcy

Kamil Glik (AS Monaco) – 90 minut w meczu z Paris Saint-Germain (3:1)

Thiago Cionek (Palermo) – 5 minut w meczu z Interem (1:1)

Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar) – 90 minut w meczu z Lokomotiwem Moskwa (1:2)

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund) – 13 minut w meczu z FSV Mainz (2:1)

Bartosz Salamon (Cagliari) – 90 minut i żółta kartka w meczu z AS Roma (2:2)

Maciej Rybus (Olympique Lyon) – 68 minut w meczu z Dijon (2:4)

 

Pomocnicy

Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg) – 90 minut w meczu z FC Augsburg (2:0)

Kamil Grosicki (Stade Rennes) – poza kadrą na mecz z Montpellier (1:1)

Bartosz Kapustka (Leicester City) – poza kadrą na mecz ze Swansea (2:1)

Grzegorz Krychowiak (Paris Saint-Germain) – na ławce rezerwowych w meczu z AS Monaco (1:3)

Karol Linetty (Sampdoria) – 90 minut w meczu z Atalantą (2:1)

Piotr Zieliński (Napoli) – 17 minut i żółta kartka w meczu z Milanem (4:2)

Paweł Wszołek (Hellas Werona) – poza kadrą na mecz z Latiną (4:1)

 

Napastnicy

Robert Lewandowski (Bayern Monachium) – 90 minut i trzy gole w meczu z Werderem Brema (6:0)

Arkadiusz Milik (Napoli) – 90 minut i dwa gole w meczu z Milanem (4:2)

Łukasz Teodorczyk (Anderlecht) –75 minut i gol w meczu z Gent (2:2)

Kamil Wilczek (Borendby) – 76 minut i żółta kartka w meczu z FC Kopenhaga (1:1)

 

ANGLIA

Bartosz Białkowski (Ipswich) – 90 minut w meczu z Preston (1:0)

Krystian Bielik (Arsenal) – poza kadrą na mecz z Watfordem (3:1)

Ariel Borysiuk (QPR) – 7 minut w meczu z Wigan (1:0)

Tomasz Kuszczak (Birmingham) – 90 minut w meczu z Norwich (3:0)

Damien Perquis (Nottingham) – 79 minut i gol w meczu z Leeds United (3:1)

Maksymilian Stryjek (Sunderland) – na ławce rezerwowych w meczu z Southampton (1:1)

Marcin Wasilewski (Leicester) – poza kadrą na mecz ze Swansea (2:1)

Michał Żyro (Wolverhampton) – poza kadrą na mecz z Huddersfield (0:1)

 

CYPR

Arkadiusz Piech (Apollon) – na ławce rezerwowych w meczu z Arisem (0:0)

Mateusz Taudul (AEZ Zakakiou) – 90 minut w meczu z Karmiotissą (0:0)

Tomasz Wełna (Aris Limassol) – na ławce rezerwowych z Apollonem (0:0)

 

DANIA

Patryk Wolański (Midtjylland) – poza kadrą na mecz z Viborgiem (0:0)

 

HISZPANIA

Paweł Kieszek (CordobaCF) – 90 minut w meczu z Murcią (1:1)

Przemysław Tytoń (Deportivo) – na ławce rezerwowych w meczu z Betisem Sevilla (0:0)

Cezary Wilk (Real Saragossa) – 10 minut w meczu z Lugo (3:3)

 

HOLANDIA

Wojciech Golla (Nijmegen) – 90 minut w meczu z AZ Alkmaar (0:2)

Filip Kurto (Excelsior) – na ławce rezerwowych w meczu z Feyenoordem (1:4)

Piotr Parzyszek (De Graafschap ) – 90 minut z VVV Venlo (0:2)

Mateusz Klich (Twente) – poza kadrą na mecz ze Spartą Rotterdam (3:1)

 

KAZACHSTAN

Przemysław Trytko (Atyrau) – 79 minut i gol w meczu z Zhetysu (3:0)

 

NIEMCY

Adam Bodzek (Duesseldorf) – mecz z Kaiseslautern w poniedziałek o 20.15

Paweł Dawidowicz (Bochum) – na ławce rezerwowych w meczu z Hannoverem (1:1)

Rafał Gikiewicz (Freiburg) – na ławce rezerwowych w meczu z Herthą (2:1)

Tomasz Hołota (Bielefeld) – 90 minut i asysta w meczu z Unionem Berlin (4:4)

Leon Jankowski (Heidenheim) – poza kadrą na mecz z Wurzburger Kickers (1:2)

Marcin Kamiński (Stuttgart) – na ławce rezerwowych w meczu z Sandhausen (2:1)

Jakub Kosecki (Sandhausen) – 90 minut i żółta kartka w meczu z Stuttgartem (1:2)

Adam Matuszczyk (Brunszwik) – poza kadrą na mecz z FC Nürnberg (6:1)

Paweł Olkowski (Koln) - na ławce w meczu z Darmstadt (2:0)

Marcus Piossek (Kaiserslautern) – mecz z Fortuną Düsseldorf w poniedziałek o 20.15

Kacper Przybyłko (Kaiserslautern) – mecz z Fortuną Düsseldorf w poniedziałek o 20.15

Artur Sobiech (Hannover) – poza kadrą na mecz z Bochum (1:1)

Waldemar Sobota (St. Pauli) – 45 minut w meczu z Dynamem Drezno (0:1)

Robert Wulnikowski (Wurzburger) – poza kadrą na mecz z Heidenheim (2:1)

 

NORWEGIA

Łukasz Jarosiński (Stroemsgodset) – na ławce rezerwowych w meczu z Molde (0:2)

Piotr Leciejewski (Brann) – na ławce rezerwowych w meczu z Haugesund (1:1)

 

ROSJA

Janusz Gol (Amkar) – poza kadrą w meczu z Zenitem (0:3)

 

SZKOCJA

Krystian Nowak (Hearts) – poza kadrą na mecz z Partick Thistle (2:1)

 

SZWECJA

Paweł Cibicki (Joenkoepings) – 90 minut i gol w meczu z Elfsborgiem (1:0)

 

TAJLANDIA

Łukasz Gikiewicz (Tero Sasana) – w lidze tajlandzkiej trwa przerwa

 

WALIA

Adrian Cieślewicz (TNS) – poza kadrą na mecz z Rhyl (10:0)

 

WĘGRY

Michał Nalepa (Ferencvaros) – w lidze węgierskiej trwa przerwa

 

WŁOCHY

Błażej Augustyn (Ascoli) – poza kadrą na mecz z Pro Vercelli (1:1)

Bartłomiej Drągowski (Fiorentina) – na ławce rezerwowych w meczu z Chievo Werona (1:0)

Tomasz Kupisz (Novara) – poza kadrą na mecz z Trapani (2:2)

Igor Łasicki (Napoli) – na ławce rezerwowych w meczu z Milanem (4:2)

Łukasz Skorupski (Empoli) – na ławce rezerwowych w meczu z Udinese (0:2)