Tańce, okrzyki i drinki w szatni! Zobacz kocie ruchy Medyczek z Konina po awansie do Ligi Mistrzyń!

Piłkarki nożne Medyka Konin dokonały w niedzielę wielkiej rzeczy. Po wygranej 3:1 z rumuńską Olimpią Cluj-Napoca, po raz trzeci z rzędu awansowały do fazy play-off Ligi Mistrzyń! Tańcom i śpiewom w szatni nie było końca - niektóre z zawodniczek ruszają się jak profesjonalne tancerki. Koniecznie musicie to zobaczyć!

Dla mistrzyń Polski w grę wchodziło jedynie zwycięstwo - remis dawał awans Rumunkom. Przewaga własnego boiska już w pierwszej połowie poskutkowała bramką autorstwa Aleksandry Sikory. Tym razem Katarzyna Daleszczyk jeszcze tylko asystowała, ale po przerwie to właśnie jej dwa trafienia przesądziły o losach spotkania.

Wydawałoby się, że Liga Mistrzyń to dla "Medyczek" już chleb powszedni. Wystarczyło jednak tylko wejść do szatni, by przekonać się, że to jedynie pozory. Piłkarki już od progu przywitały kamerę Polsatu Sport zwycięskimi okrzykami. Jedna z nich błyskawicznie przejęła mikrofon i popędziła przepytywać koleżanki. Nie zabrakło także zwycięskiej ambrozji...

Wszystko to i wiele więcej obejrzysz w załączonym materiale wideo. Szczególną uwagę warto zwrócić na końcówkę, w której nasze mistrzynie prezentują swoje niesamowite walory taneczne.