Nawałka rozśmieszał znudzonego Krychowiaka! Wesoła konferencja kadry (WIDEO)

Piłka nożna

Trener Adam Nawałka i Grzegorz Krychowiak byli w świetnym nastroju na konferencji poprzedzającej mecz eliminacji MŚ 2018 z Kazachstanem. Selekcjoner starał się wprowadzić dobrą atmosferę i rozśmieszał znudzonego zawodnika PSG.

Na konferencji poza Nawałką i Krychowiakiem byli Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik. Trener starał się rozluźnić atmosferę i rozśmieszał zawodnika PSG, co widać w załączonym materiale wideo od 6 minuty i 45 sekundy nagrania. Polacy mieli znakomite humory. Często żartowali między sobą. Nie zmieniło to jednak tonu wypowiedzi. Jak zwykle selekcjoner i zgromadzeni zawodnicy udzielali wyważonych odpowiedzi.

 

– Chcemy kontrolować mecz od samego początku, choć wiemy, że będzie to trudne. Zamierzamy dobrze rozpocząć eliminacje i z takim nastawieniem wyjdziemy na boisko  – powiedział Nawałka.

 

– Nie dopuszczamy w ogóle takiej myśli jak strata punktów. Chcemy udowodnić na boisku, że jesteśmy lepszym zespołem – dorzucił pewny zwycięstwa Milik.

 

Krychowiak, który przeniósł się z Sevillii do PSG nie ma pewnego miejsca w składzie nowego klubu. W pierwszym spotkaniu ligowym nie znalazł się w kadrze meczowej, a w dwóch ostatnich kolejkach francuskiej ekstraklasy pełnił rolę rezerwowego. Czy jest gotowy do gry z Kazachstanem?

 

– Liczyłem się z tym, że po transferze może zdarzyć się sytuacja, że będę musiał zaczekać na swoją szansę. Wiem, że konkurencja jest bardzo duża, ale moim celem jest gra w każdym meczu. Szanuję decyzję szkoleniowca i walczę o pierwszy skład. Trener nie określił, ile potrwa taka sytuacja. Muszę skupić się na treningach. Brakuje mi rytmu meczowego, bo od dłuższego czasu tylko trenuję. Myślę jednak, że jestem gotowy do gry – przyznał pomocnik.

 

W spotkaniu z Kazachstanem nie wystąpi Kamil Grosicki. Powodem nieobecności skrzydłowego Rennes jest uraz mięśnia obręczy biodrowej.

 

– Bardzo żałujemy, że wśród nas nie ma Kamila. Jest on ważną częścią naszego zespołu, ale kontuzje to element futbolu. Zawsze powtarzam, że kontuzja jednego jest szansą dla drugiego. Wierzymy, że Kamil bardzo szybko wyleczy uraz i będzie gotowy do następnego meczu – dodał selekcjoner.

 

Całą konferencję możecie zobaczyć w załączonym materiale wideo.

 

Transmisja meczu Kazachstan – Polska w niedzielę od 17:40 w Polsacie i Polsacie Sport, a przedmeczowe studio ruszy już o 16:00 w Polsacie Sport.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie