Legia rozegra na własnym stadionie trzy mecze w fazie grupowej. Przeciwnikami mistrzów Polski będą: Borussia Dortmund, Sporting CP oraz Real Madryt. Jak można się było spodziewać na te hitowe pojedynki bilety rozeszły się błyskawicznie. Warszawski klub właśnie poinformował, że praktycznie zakończył sprzedaż wejściówek, a do sprzedaży otwartej trafią, być może, pojedyncze sztuki.

 

Legia chciała przede wszystkim uhonorować swoich najwierniejszych fanów - tych, którzy wykupili karnety na sezon 2016/2017, albo pojawili się na trybunach co najmniej cztery razy w 2016 roku (roku stulecia klubu).

 

Szczególnie zależało nam na docenieniu karnetowiczów oraz tych, którzy wspierają Klub nie tylko od święta. W ostatniej fazie sprzedaży uprzywilejowanej, bilety na Ligę Mistrzów mogli kupować kibice, którzy w 2016 roku byli na Łazienkowskiej cztery razy, czyli w praktyce odwiedzali nasz stadion raz na półtora miesiąca - powiedział w rozmowie z oficjalną stroną klubu Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa.

 

Kibice, którzy chcieliby kupić bilety na Ligę Mistrzów, powinni śledzić stronę www.bilety.legia.com, na której ewentualnie będą się pojawiać wejściówki z nieopłaconych albo zwróconych zamówień.