Pudło roku w 1 lidze! "Jak można było tego nie strzelić?"

W 1 lidze prawdopodobnie rozstrzygnął się konkurs na pudło roku! To, co zrobił napastnik Górnika Zabrze Igor Angulo w doliczonym czasie gry pierwszej połowy meczu z Chrobrym Głogów, ciężko opisać słowami. To trzeba po prostu zobaczyć!

Armin Cerimagić ładnie zwiódł obrońcę i dośrodkował z lewej strony pola karnego wprost do niepilnowanego Hiszpana, który stał metr od bramki. W tym momencie kibice już widzieli piłkę w siatce... Wystarczyło tylko dobrze dostawić nogę i trafić do pustej bramki. Angulo jednak jakimś cudem przestrzelił!

- Niebywała sytuacja - krzyknął komentujący ten mecz Szymon Rojek.

- Torcida nie może w to uwierzyć... Jak można było tego nie strzelić - dodał ekspert Polsatu Sport Andrzej Iwan.

Na całe szczęście dla Górnika Zabrze, hiszpański napastnik zrehabilitował się w drugiej połowie. Pokonał bramkarza rywali w 79. i 93. minucie, dzięki czemu jego drużyna wygrała 2:1.

Pudło Igora Angulo w załączonym materiale wideo.