Siódme ligowe trafienie Wilczka

Kamil Wilczek zdobył bramkę dla Broendby IF w meczu 12. kolejki duńskiej ekstraklasy przeciwko Randers FC. Drużyna Polaka zremisowała to spotkanie 2:2, a Wilczek został zmieniony w przerwie przez Jana Klimenta.

Polski napastnik strzelił siódmego gola w lidze w obecnym sezonie, otwierając wynik meczu. W 37. minucie Hany Mukhtar podwyższył na 2:0, ale rywale zdołali odrobić straty w drugiej połowie. Drużyna  Polaka ma na koncie 22 punkty i plasuje się na drugim miejscu w tabeli duńskiej ekstraklasy.

Wilczek znalazł się w gronie piłkarzy powołanych przez selekcjonera Adama Nawałkę na mecze reprezentacji Polski przeciwko Danii (8 października) i Armenii (11 października).

Broendby IF - Randers FC 2:2 (2:0)

Bramki: 1:0 Kamil Wilczek (2), 2:0 Hany Mukhtar (37), 2:1 Mikkel Kallesoe (53), 2:2 Mikael Ishak (62).

Żółte kartki: Hany Mukhtar, Frederik Holst, Jan Kliment (Broendby IF) - Mikael Ishak (Randers FC).