Polska - Armenia: Skrót meczu (WIDEO)

Polska pokonała Armenię 2:1 w trzeciej serii spotkań eliminacji mistrzostw świata 2018. Chociaż rywale grali w dziesiątkę od 30. minuty, to biało-czerwoni strzelili zwycięskiego gola dopiero w piątej minucie doliczonego czasu gry! Na listę strzelców wpisał się niezawodny Robert Lewandowski, dla którego było to 40. trafienie w drużynie narodowej. Zobaczcie skrót meczu Polska - Armenia!

Polska - Armenia 2:1 (0:0)

Bramki: Mkojan 48 (s), Lewandowski 90+5 - Pizzelli 50

Polska: Łukasz Fabiański - Jakub Błaszczykowski, Kamil Glik, Thiago Cionek, Artur Jędrzejczyk (34. Paweł Wszołek) - Kamil Grosicki (70. Bartosz Kapustka), Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Maciej Rybus - Łukasz Teodorczyk (85. Kamil Wilczek), Robert Lewandowski

Armenia: Arsen Beglarjan - Wahagn Minasjan, Warazdat Harojan, Hrajr Mkojan, Gaël Andonian, Lewon Hajrapetjan - Kamo Howhannisjan (60. Araz Özbiliz), Artak Grigorjan, Karen Muradjan (34. Taron Woskanjan), Dawit Manojan - Marcos Pizzelli (85. Dawit Hakobjan)

Żółte kartki: Thiago Cionek, Błaszczykowski - Andonian, Beglarjan, Marcos Pizzelli

Czerwona kartka: Andonian (30, za drugą żółtą)