Przeciętne występy Borysiuka i Wszołka, porażka QPR

Paweł Wszołek i Ariel Borysiuk zagrali w przegranym przez Queens Park Rangers meczu z Brentford, goście zwyciężyli 2:0 i awansowali na ósme miejsce. Dla "Rangersów" była to szósta porażka w tym sezonie, drużyna z Loftus Road pozostała na 13. miejscu, ale może spaść po zakończeniu 15. kolejki. Więcej na boisku przebywał Borysiuk, który wyszedł w pierwszym składzie i grał do 81. Wszołek pojawił się na murawie w 64. minucie. Poza kadrą meczową znalazł się trzeci z Polaków - Marcin Brzozowski.

Paweł Wszołek wciąż walczy o miejsce w podstawowym składzie, ale jego pozycja w ekipie Jimmy'ego Floyda Hasselbainka jest stabilna, a holenderski szkoleniowiec regularnie stawia na Polaka, wprowadzając go z ławki rezerwowych. Warto wspomnieć, że w tym sezonie Championship Wszołek wystąpił w 7 spotkaniach, w których zdobył jednego gola oraz zanotował asystę.

Ariel Borysiuk początkowo był pomijany przy ustalaniu składu, grał wyrywkowo i w niepełnym wymiarze czasowym. Ostatnio trener częściej stawia na Polaka, a pochodzący z Białej Podlaskiej piłkarz rozegrał 3 pełne mecze w klubie z zachodniego Londynu. W spotkaniu z "Pszczołami" grał do 81. minuty i obejrzał żółtą kartkę za faul na Joshu McEachranie. Borysiuk miał problemy z nadążeniem za zwrotnym Anglikiem, który był kreatorem gry gości.

Queens Park Rangers - Brentford 0:2 (0:1)

Bramki: Clarke 42' Sawyers 74'

Queens Park: Smithies, Onuoha, Borysiuk (Gladwin 81'), Cousins, Washington (Polter 69'), Chery, Robinson (Wszołek 64'), Luongo, Caulker, Perch, Sylla

Brentford: Bentley, Colin, Bjelland, Dean, Yennaris, Hogan, McEachran (Macleod 71' Kaikai 87'), Egan, Woods, Sawyers, Clarke (Kerschbaumer 90+1)