Dużo sportu w weekend! Oglądaj na antenach Polsat Sport i w IPLA TV. Sprawdź terminarz i obejrzyj na żywo TUTAJ!

 

PIĄTEK

 

TENIS

 

ATP 500  Erste Bank Open Wiedeń

 

Ćwierćfinał godz. 13:00 (Polsat Sport)

komentuje: Filip Gawęcki

 

Ćwierćfinał 

komentuje: Tomasz Lorek

 

Ćwierćfinał godz. 18:00 (Polsat Sport News)             

komentuje: Dawid Olejniczak

 

Ćwierćfinał

komentuje: Dawid Olejniczak

 

ATP 500 Swiss Indoors Basel

 

Ćwierćfinał godz. 15:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

Ćwierćfinał        

komentuje: Krzysztof Wanio

 

Ćwierćfinał

komentuje: Katarzyna Nowak

 

Ćwierćfinał        

komentuje: Katarzyna Nowak

 

KOSZYKÓWKA

 

Polska Liga Koszykówki

 

TBV Start Lublin - Energa Czarni Słupsk godz. 17:50 (Polsat Sport)

komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

SIATKÓWKA

 

Orlen Liga

 

Polski Cukier Muszynianka Enea - Developres SkyRes Rzeszów godz. 20:15 (Polsat Sport)

komentują: Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz

 

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata 2016

 

II sesja treningowa godz. 7:10 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

III sesja treningowa godz. 3:00 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

WRC

 

Rajd Wielkiej Brytanii

 

podsumowanie dnia godz. 23:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

SOBOTA

 

TENIS

 

ATP 500  Erste Bank Open Wiedeń

 

I półfinał godz. 14:00 (Polsat Sport)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

II półfinał 

komentuje: Tomasz Lorek

 

ATP 500 Swiss Indoors Basel

 

I półfinał godz. 14:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

II półfinał           

komentuje: Katarzyna Nowak

 

SIATKÓWKA

 

Plusliga

 

PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentują: Jerzy Mielewski i Ireneusz Mazur

 

ZAKSA Kędzierzyn Kozle - Jastrzębski Węgiel godz. 20:00 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz

 

PIŁKA NOŻNA

 

1 liga

 

Drutex-Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice godz. 17:30 (Polsat Sport)

komentuje: Piotr Przybysz

 

Liga holenderska

 

Vitesse Arnhem - PSV Eindhoven godz. 19:40 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Szymon Rojek

 

Ajax Amsterdam - Excelsior Rotterdam godz. 20:40 (Polsat Sport News)

komentuje: Cezary Kowalski

 

Liga rosyjska

 

Spartak Moskwa - CSKA Moskwa godz. 21:50 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Grzegorz Michalewski

 

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata 2016

 

kwalifikacje godz. 6:35 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

WRC

 

Rajd Wielkiej Brytanii

 

podsumowanie dnia godz. 0:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

Euroformuła Open

 

Wyścig 1 godz. 22:50 (Polsat Sport News)

Komentują: Krystian Sobierajski

 

NIEDZIELA

 

TENIS

 

ATP 500 Erste Bank Open Wiedeń

 

finał godz. 14:00 (Polsat Sport)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

ATP 500 Swiss Indoors Basel

 

finał godz. 14:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

KOSZYKÓWKA

 

Polska Liga Koszykówki

 

Asseco Gdynia - Polfarmex Kutno godz. 12:30 (Polsat Sport)

komentują: Marcin Muras i Tomasz Jankowski

 

SIATKÓWKA

 

Plusliga

 

Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentują: Marek Magiera i Krzysztof Ignaczak

 

PIŁKA NOŻNA

 

CAFE FUTBOL godz. 11:00 (Polsat Sport)

 

1 liga

 

Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec godz. 17:30 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej Iwan

 

Liga holenderska

 

Feyenoord - sc Heerenveen godz. 14:25 (Polsat Sport News)

komentuje: Cezary Kowalski

 

Liga ukraińska

Szachtar Donieck - Czarnomorec godz. 11:07 (Polsat Sport News)

komentuje: Grzegorz Michalewski

 

SPORTY MOTOROWE

 

Motocyklowe Mistrzostwa Świata 2016

 

wyścig godz. 5:00 (Polsat Sport News)

komentują: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak i Michał Fiałkowski

 

WRC

 

Rajd Wielkiej Brytanii

 

OS18 - Brenig 1 godz. 10:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

OS22 - Brenig 2 Power Stage godz. 13:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

podsumowanie dnia godz. 23:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

podsumowanie rajdu godz. 23:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski

 

Euroformuła Open

 

Wyścig 2  godz. 13:10 (Polsat Sport News)

Komentują: Krystian Sobierajski