PIĄTEK

 

TENIS

 

ATP 1000 BNP Paribas Masters Paryż

 

Cwierćfinał, godz. 14:00 (Polsat Sport)

komentuje: Katarzyna Nowak

 

Cwierćfinał

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

Cwierćfinał, godz. 19:30 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Tomasz Lorek

 

Cwierćfinał

komentuje: Dawid Olejniczak

 

KOSZYKÓWKA

 

Polska Liga Koszykówki

 

Siarka Tarnobrzeg - Polski Cukier Toruń, godz. 17:50 (Polsat Sport)

komentują: Adam Romański i Rafał Juć

 

SIATKÓWKA

 

Plusliga

 

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów, godz. 20:15 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski i Krzysztof Ignaczak

 

BEACH SOCCER

 

Beach soccer Intercontinental Cup Dubai 2016

 

playoff o miejsca 5-8, godz. 13:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki

 

playoff o miejsca 5-8, godz. 14:15 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki

 

I półfinał,  godz. 15:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Piotr Przybysz i Krzysztof Kuchciak

 

II półfinał, godz. 16:45 (Polsat Sport Extra)

komentują: Piotr Przybysz i Krzysztof Kuchciak

 

SOBOTA

 

TENIS

 

ATP 1000 BNP Paribas Masters Paryż

 

I półfinał, godz. 14:00 (Polsat Sport News)

komentuje: Tomasz Lorek

 

II półfinał, godz. 22:30 (Polsat Sport News)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

SIATKÓWKA

 

Plusliga

 

Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów, godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz

 

GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn Koźle, godz. 20:00 (Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)

komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

 

Liga Mistrzyń

 

MKS Dąbrowa Górnicza - Maccabi XT Haifa, godz. 17:00 (Polsat Sport News)

komentują: Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz

 

PIŁKA NOŻNA

 

1 liga

 

Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów, godz. 17:30 (Polsat Sport)

komentują: Cezary Kowalski i Andrzej Iwan

 

Liga holenderska

 

PSV Eindhoven - Twente, godz. 22:20 (Polsat Sport Extra)

komentują: Tomasz Włodarczyk

 

BEACH SOCCER

 

Beach Soccer Intercontinental Cup Dubai 2016

 

mecz o 7. miejsce, godz. 13:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki

 

mecz o 7. miejsce, godz. 14:30 (Polsat Sport Extra)

komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki

 

mecz o 7. miejsce, godz. 15:45 (Polsat Sport Extra)

komentują: Piotr Przybysz i Krzysztof Kuchciak

 

finał, godz. 17:00 (Polsat Sport Extra)

komentują: Piotr Przybysz i Krzysztof Kuchciak

 

BOKS

 

Gala boksu zawodowego

 

Brodnicka – Torti, godz. 20:00 (Polsat Sport)

komentują: Andrzej Kostyra i Albert Sosnowski

 

Gala boksu zawodowego

 

Manny Pacquiao - Jessie Vargas, godz. 2:00 (Polsat Sport)

komentują: Janusz Pindera i Maciej Miszkiń

 

SPORTY MOTOROWE

 

Euroformuła Open

 

Wyścig 1, godz. 18:30 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Krystian Sobierajski

 

NIEDZIELA

 

TENIS

 

ATP 1000 BNP Paribas Masters Paryż

 

finał, godz. 15:00 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Tomasz Tomaszewski

 

KOSZYKÓWKA

 

Polska Liga Koszykówki

 

Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek, godz. 12:30 (Polsat Sport)

komentują: Adam Romański i Tomasz Jankowski

 

SIATKÓWKA

 

Plusliga

 

Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police, godz. 14:45 (Polsat Sport)

komentują: Przemysław Iwańczyk i Ireneusz Mazur

 

PIŁKA NOŻNA

 

Cafe Futbol, godz. 11:00 (Polsat Sport)

 

1 liga

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze, godz. 17:30 (Polsat Sport)

komentują: Szymon Rojek i Andrzej Iwan

 

Liga holenderska

 

AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam   godz. 14:25 (Polsat Sport News)

komentuje: Tomasz Włodarczyk

 

Go Ahead Eagles - Feyenoord    godz. 16:25 (Polsat Sport News)

komentuje: Cezary Kowalski

 

Liga ukraińska

 

Alexandria - Szachtar Donieck, godz. 18:25 (Polsat Sport Extra)

komentuje: Łukasz Majchrzyk

 

Liga rosyjska

 

CSKA Moskwa - Amkar, godz. 19:07 (Polsat Sport News)

komentuje: Grzegorz Michalewski

 

SPORTY MOTOROWE

 

Euroformuła Open

 

Wyścig 2, godz. 13:15 (Polsat Sport Extra)

Komentuje: Krystian Sobierajski