Chelsea rozgromiła Everton! Piąte zwycięstwo z rzędu "The Blues"

Chelsea Londyn nie zwalnia tempa! Drużyna Antonio Conte zanotowała piąte ligowe zwycięstwo z rzędu, rozbijając przed własną publicznością Everton 5:0! Dzięki temu przynajmniej do niedzieli będzie liderem Premier League.

W lidze piłkarze The Blues grają ostatnio koncertowo. O ich sile przekonały się Hull City (2:0), Leicester City (3:0), Manchester United (4:0) i Southampton FC (2:0). Tym razem przyszła pora na "The Toffees".

Kiedy sędzia zakończył pierwszą połowę, na tablicy wyników widniał wynik 3:0. Maartena Stekelenburga pokonali kolejno Eden Hazard, Marcos Alonso i Diego Costa. Losy tej rywalizacji były więc przesądzone. Gospodarze nie zamierzali jednak zwalniać. W drugich 45 minutach oglądaliśmy kolejnego gola Hazarda. Kropkę nad "i" postawił Pedro.

Trzy punkty sprawiły, że podopieczni Conte przynajmniej do niedzieli rozsiedli się w fotelu lidera. Utrzymają pozycję, o ile Arsenal Londyn i Liverpool FC nie wygrają swoich meczów.

Chelsea Londyn - Everton 5:0 (3:0)

Bramki: Eden Hazard 19, 56, Marcos Alonso 20, Diego Costa 42, Pedro 65